Наталія Шмигельська: 10 порад, що роблять жінку успішною

0
2942

Ніхто при народженні не отримує квиток в успішне життя. Більш-менш сприятливі обставини у будь-який момент можуть круто змінитися. І кожного з нас в силу різних причин завжди хвилює питання «як досягти своєї мети і добитися бажаного?». Наталія Шмигельська, підприємець з 15-річним досвідом (засновниця холдингу «Асторгу», компанії «Укрптахосервіс, ТМ« Готово ») і двічі мама ділиться своїми правилами успіху.

 

  1. Довіряти собі.

Довіряйте своїм відчуттям та інтуїції, своїм діям, не слухаючи аргументи оточуючих, які не зробили нічого подібного і пропускають інформацію через свою призму розуму і обмежень. Робіть за велінням своєї душі.

  1. Завжди дотримуйтесь своїх кордонів.

Ніколи не давайте можливості їх переступити. Наші кордони переходять рівно настільки, наскільки ми самі дозволяємо їх переходити. Пильнуйте свої рамки відносин в бізнесі, в особистому житті і навіть з дітьми. Тоді можна максимально залишатися собою, не надягаючи захисні маски.

  1. Майте хобі.

Згадайте, що ви любили робити в дитинстві, про що мріяли, але не зробили. Це може бути заняття, яке заряджає і наповнює. Коли жінка чимось так захоплено зайнята, від неї виходить особлива енергія, на цій енергії і будується успіх.

  1. У бізнесі залишайтеся жінкою.

Не зраджуйте свої відчуття і бажання. Тільки залишаючись самою собою, ви будете почувати себе натхненною йти за своїм призначенням. Справжність завжди приваблює. Не прагніть заглушити жіночні прояви, які часто багато хто сприймає як слабкість. Жіноча сила в жіночності і в сексуальності, але з своїми жорсткими межами в усьому. Завжди можна делегувати чоловічі обов’язки, то, що не подобається або не приносить вам задоволення.

  1. Вчіться точково.

Вчіться у практиків. Не витрачайте час на теорію, не засмічуйте свій розум непотрібною інформацією, йдіть від потреби та захопленості, але при цьому завжди розвивайтеся в різних напрямках. Це робить життя максимально цікавим і зарядженим від того, що ви робите.

Якщо є провали в якихось секторах, завжди є вузькопрофільні фахівці, що допоможуть з цим впоратися. Життя має бути в гармонії з самою собою.

  1. Медитуйте і займайтеся йогою.

Коли розум спокійний, до нас приходять сильні думки і правильні рішення. Коли ми турбуємося, найчастіше робимо помилки і втрачаємо енергію.

Пробуйте хоча б двічі на день медитувати і не вплутуватися в просторове блукання минулим, якого вже немає або майбутнім, якого ще немає. Залишайтеся в сьогоденні і насолоджуйтеся тишею розуму.

  1. Гуляйте на природі.

Прогулянки лісом або парком, уздовж берега водойми не тільки знімають моральну тяжкість накопичених завдань, а й заряджають спокоєм. Такий стан дуже ресурсний для жінки.

Іноді важливо повністю випасти з процесу і насолодитися природою далеко від будинку, морем, будучи подалі від правил цивілізації. Так приходить дуже багато крутих ідей і в тиші розуму з’являються найправильніші рішення, бо ми усвідомлюємо свої справжні бажання.

  1. Займайтеся спортом.

Коли ми займаємося спортом, у нас виробляються ендорфіни, які допомагають  відчувати себе впевненими. До того ж ми поводимося абсолютно інакше, коли самі собі подобаємося. Це приваблює оточуючих. На взаємній особистісній симпатії часто будується успішне партнерство і співробітництво.

  1. Цінуйте свій час.

Можна делегувати завдання, які не подобаються і відбирають ресурс. Необхідно грамотно вести тайм-менеджемент, щоб обов’язково приділяти собі достатньо часу. Якщо ведете свій бізнес, то потрібно знайти співробітників, які можуть брати на себе відповідальність або знайти фахівців на аутсорсингу, звільняючи свою енергію і час, щоб творити далі, роблячи те, що приносить справжнє задоволення.

У моєму випадку час розподілено так: 30% на роботу, 30% на сім’ю, 30% на те, що мені подобається, що мене наповнює, приносить задоволення і надихає. Часто це робота, але я в ній купаюся в творчій насолоді. 10% часу відведено на саморозвиток у сфері, що зацікавила.

  1. Робіть те, що вам подобається.

Коли жінка в захваті від своєї діяльності, вона здатна зрушити гори і легко зробити те, що більшості чоловіків не під силу. Жінка може і повинна бути сильною, цілеспрямованою, любити свою справу. Бачити в цьому майбутнє, свій успіх і реалізацію при цьому залишатися крихкою і безпосередньою. Зосередьтеся на тому, що вас заряджає. Коли жінка відчуває себе реалізованою в тому, що її надихає, вона щаслива. Адже наше призначення бути щасливою і наповнювати щастям весь навколишній світ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ