Безпритульні це ті, кому життя не дало фори

0
1482

Організація «Дім Милосердя Київ» планує створити заміський будинок-притулок «Гавань» для бездомних пенсіонерів. Відзначають, що майже усі приюти – це сидіння у чотирьох стінах, а стареньким хочеться жити в селі з тваринками та городом. Усе це можна забезпечити, якщо придбати приватний будинок у Макарівському районі Київської області. Його площа складає 125 кв.м. Плюс ділянка, город, парник, господарчі будівлі на подвір’ї, усі зручності в домі, твердопаливний котел. Одночасно там зможуть жити 15 людей.

Для цього «Дім Милосердя Київ» організували збори коштів у підтримку проєкту. Планується зібрати 100 тис. грн.

«Допоможіть нам дати безпритульним літнім людям їжу, одяг, ліки, можливість повернутися до нормального життя у людських умовах. Завдяки вашій допомозі вони будуть почувати себе у безпеці, вони будуть відчувати себе людьми, вони зможуть посміхатися», – пишуть організатори.

За 1 тис. грн. надається подарунок – фотоальбом «Видалені» українського фотографа Олександра Чекменьова. Це серія портретів та реальних історій безпритульних столиці. Організатори стверджують, що ці знімки допоможуть читачам зрозуміти, що безпритульні відрізняються від нас тільки тим, що життя їм не дало фори.

Підтримати проєкт та почитати про нього детальніше можна тут.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ