Ілон Маск побудує нове місто

0
1337
Ілон Маск вирішив всерйоз взятися за Техас: побудувати там великий завод Tesla, новітнє місто Зіркова База та перебратися туди особисто. Фото: bloomberg.com

Ілон Маск, засновник Tesla та SpaceX, поділився планами створити у Техасі новітній населений пункт під назвою Зіркова База. Про це підприємець повідомив у «Твіттері».

Маск наголосив, що місто буде dog friendly, тобто доброзичливим до собак. Журналісти побачили у цьому натяк на кріптовалюту Dogecoin, названу на честь пса-мема Доге. Через це вартість токена встановила новий рекорд – 8,2 цента при ринковій капіталізації $10,5 млрд. Підігріваючи інтерес до коїну, Маск 8-го березня написав у «Твіттері» — Who let the Dogе out («Хто випустив Доге?»).

Поки що невідомо, де саме буде знаходитися Зіркова База, але журналісти Bloomberg припускають, що у техаському селищі Бока-Чика. Вже зараз там розташований один з космодромів SpaceX.

У грудні 2020-го Маск заявив, що переїжджає з Каліфорнії до Техасу та незабаром планує відкрити там велику фабрику Tesla. Цей вибір можна пояснити тим, що у різних штатах різний розмір податків, і таким чином підприємцю вдасться зекономити декілька мільярдів доларів.

Нагадуємо, що у січні Ілона Маска назвали найбагатшою особою планети. За даними Forbes Real-Time, його статки оцінюються у $194,8 млрд. Це на $9,5 млрд більше, ніж у Джеффа Безоса, який посідав перше місце з 2017 року.

«Так дивно», — написав він у «Твіттері». «Що ж, повертаємося до роботи…».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ