Український стартап: будівництво автономних будинків за допомогою 3D друку

0
3304
фото з сайту passivdom.com

Український підприємець та CEO компанії Максим Гербут хоче змінити ринок нерухомості та будівництва в Україні та світі. Його компанія PassivDom створює повністю автономні будинки надруковані за допомогою технології 3D друку, зі 100% енергоефективністю, які претендують на звання найтепліших у світі завдяки використанню карбоно-стеклопластикового каркасу та вакуумної теплоізоляції, що дозволяє сутєво знизити рівень тепловтрати.

 

IMG_5002-copy

Будинки будуть будувати за модульним принципом. Це означає, що вони будуть складатися з окремих модульних частин — основної(модульна частина блоку, керуюча мікроклімат і автоматику) та допоміжних(як за принципом конструктору), які дуже легко компонуються та полегшують вибір для потенційних покупців.

Фото з сайту http://passivdom.com/
Фото з сайту passivdom.com

У будинку від сонячних панелей працює вентиляція, кондиціонування повітря, світло і побутові прилади. За словами CEO, система сонячних батарей в будинку — звичайна (запас акумулятора — 68 кВт), але для звичайних потреб користувачів потрібно в 10-20 разів менше, ніж в звичайному будинку, оскільки в PassivDom малі тепловтрати. Енергії для обігріву, освітлення і побутових приладів вистачає навіть взимку.

фото Ольги Закревскої
фото Ольги Закревскої

У будинку планується встановлення термостату для регулювання температури повітря а також вимірювання якості повітря (СО2). Нагріватися та охолоджуватися будинок буде за допомогою промислового теплового насосу. 500 ватт, а выделяет тепла на 3,5 кВт.

Ціна такого житла буде віріюватися від 30.000 до 60.000 долларів в залежності від комплектації, рівню автономності та площі.

За матеріалами AIN.ua та passivdom.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ