У Києві пройде виставка моди незалежної України

0
2029

Подія має назву «In progress» та покаже глядачам дрес-код України часів Незалежності. Виставка пройде з 15 червня по 6 серпня на території «Мистецького Арсеналу». Кураторкою виставки стала Зоя Звиняцьківська  українська журналістка, критик і історик моди.

40 українських fashion-дизайнерів, 200 моделей одягу, арт-об’єкти авангардної моди заввишки 4 метри, інавгураційна сукня Першої леді, сценічне вбрання зірок української поп-естради, моделі з показів в Парижі, Мілані, Нью-Йорку, Флоренції та Далласі – все це та багато іншого можна буде побачити на виставці.

«На перший погляд IN PROGRESS – це новітня історія української моди, але не тільки. Мода завжди була і залишається відображенням уявлень людей про ідеальний світ та ідеальних себе в цьому світі. Тому ця виставка є розповіддю про наше суспільство, нашу країну та її громадян, показана за допомогою моделей одягу, створеного українськими дизайнерами», вказано у описі проекту на офіційній його сторінці.

«Розповідь» проекту – це хронологічна картина системи поглядів в певні періоди нашої країни: 1991-1997, 1997-2010 і 2010 – наш час. Така періодизація дозволить скласти цілісну картину динаміки розвитку моди незалежної України та прослідкувати усі її зміни та трансформації.

Зоя Звиняцьківська, кураторка проекту: «Ідея цієї виставки виникла в мене майже 10 років тому – навіть не ідея, а так, перше відчуття. За цей час проект з несміливої думки виріс до величезної експозиції, але його головна мета залишилась незмінною. Історія моди для мене – це, насамперед, історія людей. Одяг краще за будь-що може розповісти про наші мрії, бажання, страхи та упередження. Зрештою, розповісти нам про нас самих».

Коли та де: 15 червня о 18:30, Мистецький Арсенал.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ