Столичні маршрутки зобов’язали поставити термінали для зчитування е-квитка

0
2226

У такий спосіб столична влада хоче вивести з тіні доходи від перевезень у приватному громадському транспорті, а також спростити спосіб оплати для пасажирів. Про це повідомляє агентство Украінформ із посиланням на прес-службу КМДА.

«Відсьогодні діють нові вимоги, які включають установку валідатора для електронної оплати. Це обов’язкова умова для всіх приватних перевізників, у яких закінчився договір або з якими він був розірваний, або для тих, хто хоче перейти на новий маршрут. Усі повинні будуть придбати нове обладнання і встановити його», – розповів заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

Він додав, що таке рішення дозволить людям, які користуються послугами приватних перевізників, оплатити проїзд карткою, електронним квитком або системою PayPass.

“У них з’явиться один спосіб оплати у будь-якому транспорті незалежно від того, комунальний він чи приватний. А також це призведе до того, що приватники будуть змушені показувати офіційну дохідну частину, чого сьогодні не відбувається», – заявив Давтян.

Повністю забезпечити транспорт автоматизованим обладнанням для зчитування електронного квитка планують до літа, а вже у липні 2018 відбудуться перші тестування системи. Повний запуск планують провести до зими.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ