Україна поліпшила позиції у світовому рейтингу е-урядування
Організація Об’єднаних Націй опублікувала рейтинг E-Government Development Index 2016 (EGDI), згідно з яким Україна зайняла 62 місце серед 193 країн, піднявшись на 25 пунктів у порівнянні з 2014 роком, повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Вважаю і завжди вважав е-технології ефективним інструментом забезпечення прозорості та ефективності влади в сучасних умовах, боротьби з корупцією, підвищення якості обслуговування і залучення громадян. Тому де б я не працював — у міськраді, парламенті, уряді — всюди активно займався їх впровадженням », — написав В.Гройсман в своїй сторінці в Фейсбук, додавши, що таке просування України є« важливим досягненням ».
Говорячи про подальше впровадження е-технологій владою України, прем’єр зазначив, що на сьогодні вперше розвиток е-урядування визначено одним з головних пріоритетів на національному рівні.
«Планом пріоритетних дій уряду визначено, що повинні зробити і чого досягти в цьому році і далі в перспективі на найближчі три роки, зокрема за такими напрямками, як розвиток відкритих даних, розвиток електронних закупівель, розвиток електронних послуг, розвиток електронної взаємодії, розвиток електронної ідентифікації тощо », — написав В.Гройсман.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ