Атаки на поліцейські ділянки у Турції: 6 вбитих, 219 поранених

0
2289
© Murad Sezer / Reuters

В результаті вибуху в Анкарі невідомі знищили поліцейську дільницю і транспортні засоби неподалік. Два великі автомобілі з бомбами в’їхали в поліцейські ділянки в декількох містах Туреччини, убивши шість чоловік і поранивши щонайменше, 219 інших.

Перша атака була націлена на поліцейську дільницю в східному місті Ван, убивши одного співробітника поліції і двоє цивільних осіб. 73 осіб отримали поранення. Через кілька годин, поліцейський відділок в Анкарі був також підірваний, загинули щонайменше троє поліцейських, поранено 146 осіб.

Турція звинувачує курдське воєнізоване угрупування, РПК. Відомо, РПК здійснила серію вибухів, націлених на поліцію в південно-східному регіоні країни, оскільки режим припинення вогню з урядом з минулого року не дотримується.

Телевізійні кадри показали дим, що піднімаються над зруйнованим будинком поліції в Анкарі. Сила вибуху пошкодила автомобілі, вирвала з коренем дерева і залишила великий кратер зовні будівлі. Щонайменше вісім людей загинули в результаті двох нападів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ