Авіадоставка «Сільпо», 10 нових McDonald’s та дивний рекорд «Бората»: дайджест  

0
813
Так виглядають літаки мережі "Сільпо", що доставляють замовлення у Київській області. Фото: the-village.com.ua

 «Сільпо» випробовує доставку літаками

Мережа маркетів «Сільпо» запустила авіадоставку у тестовому режимі. Тепер мешканці Київщини зможуть замовити продукти з супермаркету та отримати їх протягом сорока хвилин за умови, що клієнт має «Власний рахунок», тобто бонусну картку.  Повідомляється, що одна посилка не має перевищувати сорока кілограмів, а при замовленні від 1,5 тис. грн її доставлять безкоштовно.

— Обмеження по вазі пов’язане з тим, що літак може не мати опції приземлитися близько до будинку. Інженери офісу логістики вже вирішують, як встановити на літаки спеціальне мобільне обладнання, щоб доставляти навіть об’ємні та важкі замовлення від кабіни до дверей покупців, – пояснюють.

 

Посилення карантинних обмежень – привід відвідати онлайн-музей

Лувр, паризький музей, представив оцифровані експонати онлайн. Колекцію можна побачити у спеціальній базі даних на їхньому сайті.

Оприлюднили понад 480 тис. експонатів з ілюстраціями та описом, зокрема,  ті витвори мистецтва, що знаходяться у сховищах.

Фото: cdn.pariscityvision.com

10 нових українських закладів McDonald’s. Де їх відкриють?

Юлія Бадрітдінова, гендиректорка компанії McDonald’s в Україні, повідомила, що цього року відкриються нові ресторани у Луцьку, Івано-Франківську, Хмельницькому та Білій Церкві, — розповідає портал Na chasi. У 2022-му планується відкриття точок у Маріуполі та Кропивницькому, а також компанія приймає пропозиції щодо того, де можна розмістити перші заклади мережі в Чернівцях та Ужгороді.

 

Комедія про Бората встановила дивний рекорд

Фільм «Борат 2» потрапив у Книгу рекордів Гіннеса, бо встановив рекорд за найдовшу назву стрічки, що була номінована на «Оскар». Виявляється, що «Борат 2» — це скорочений варіант, насправді ж картина зветься так: «Наступний фільм про Бората: Передача величезного хабаря американському режиму для отримання вигоди колись славним народом Казахстану». Попередній рекорд належав комедії «Ці чудові чоловіки на їхніх літальних апаратах, або як я долетів від Лондона до Парижа за 25 годин 11 хвилин».

«Борат 2» розповідає про вигаданого журналіста з Казахстану, що відправляється у США для того, щоб дати хабаря віце-прем’єру Америки Майклу Пенсу. У стрічці використаний ряд непостановочних сцен, де головний актор, Саша Барон Коен, розігрує перехожих чи відомих особистостей, прикидаючись дивним провінційним кореспондентом.

Стрічка «Борат 2» номінується на «Оскар» у двох категоріях — «Найкраща жіноча роль другого плану» та «Найкращий адаптований сценарій».

Пішла ще одна епоха

З першого квітня у Києві не можна сплатити проїзд у метро за допомогою зелених безконтактних карток. Також, згідно із розпорядженням КМДА, припиняється робота сервісних центрів підземки, про що повідомляє їхня пресслужба.

Тепер сплатити за проїзд у громадському транспорті можна за допомогою:

— Kyiv Smart Card;
— безконтактною банківською карткою будь-якої платіжної системи;
— мобільним додатком: Google Pay, Apple Pay, Kyiv Smart Card;
— разовим квитком з QR-кодом — паперовим або електронним.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ