“Яка вага цієї будівлі? Скільки кристаликів у великих люстрах?”

0
1969

“Яка вага цієї будівлі? Скільки кристаликів у великих люстрах?” – такі питання було чути від дітей у Будинку Уряду в Міжнародний день захисту дітей.

У рамках комунікаційної стратегії «Єдиний голос» Департаментом інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України було організовано екскурсію до Будинку Уряду для вихованців дитячого будинку «Малятко».

Подібний захід, приурочений до Міжнародного дня захисту дітей, відбувся у стінах Уряду вперше.18814771_1506860899365785_5139574262930902097_o

Діти оглянули експозицію Музею історії урядів України та мали змогу побачити, де ухвалюють рішення урядовці, – побувавши у залі засідань Кабінету Міністрів. Найбільше емоцій діти отримали від спілкування з Державним секретарем СКМУ Володимиром Бондаренком та керівниками комунікаційних підрозділів міністерств та відомств.

Діти отримали подарунки від організаторів: книжки, різноманітні канцелярські товари, іграшки і, звісно, солодощі. Але і службовці не залишилися з пустими руками. Державному секретареві СКМУ вручили зроблені власноруч дітьми оберіг – ляльку-мотанку, розписаний дзвіночок та малюнок ангела. Все це буде зберігатися в Музеї історії урядів.

18836798_1506860826032459_1374966601385524325_o

Команда «Єдиного голосу» намагалася організувати для малечі справжнє свято. Представники Міністерства закордонних справ організували квест, Міністерства інформаційної політики – конкурс на кращий віршик про Україну. Офіс Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України для діток підібрав велику кількість художньої літератури, як для молодших школяриків, так і для тих, хто вчиться в старших класах. До слова, і старші і молодші діти активно брали участь у запропонованих іграх. З Міністерства внутрішніх справ розповіли про роботу поліції та закликали не боятися поліцейських, а навпаки – звертатися, якщо це буде необхідно. Представники Мінприроди розказали, як турбуватись про довкілля і пообіцяли організувати для дітей поїздку до одного з національних парків України. А от Міністерство культури влаштує для хлопчиків та дівчаток похід до Національного цирку, де стартувала нова видовищна програма. Від Фонду державного майна України показали цікавий макет справжнього заводу і продемонстрували, як він з неробочого може перетворитися на діючий.

На завершення хлопчики та дівчатка дитячого будинку влаштували невеличкий концерт.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ