White Design Promenade 2018 – робимо добро разом!

0
3984

12 жовтня в Парку ім. Тараса Шевченка, за підтримки КМДА та Посольства Іспанії, відбудеться щорічний Білий бал – White Design Promenade. Захід, який відкриє свої двері для творчої та бізнес спільноти, представників істеблішменту та громадськості. Організатор події – компанія Seven IDMG.

White Design Promenade – це можливість  знайти нові контакти та створити нові проекти. Це  платформа для показу креативних задумів, робіт та продукції. Це зустріч для добрих справ.

За келихом шампанського відбудеться знайомство, обмін ідеями та думками, народяться нові ініціативи та неочікувані проекти.

Люди в білому зберуться о 18:30 біля фонтану, щоб насолодитися вишуканістю та елегантністю, вечірнім заходом сонця, приголомшливими танцювальними ритмами, цікавою програмою та спілкуванням. Під час вечора відбудеться тихий благодійний аукціон. Кошти, зібрані з аукціону та 10% від проданих квитків, підуть на потреби Дитячого будинку «Малятко» в м. Києві та Ботанічного саду напередодні 180-річного ювілею.

Програма White Design Promenade:

18:30-19:00 – Прибуття, фото, welcome drink, огляд експозицій.

19:00-19:40 – Вступне слово, фуршет, спілкування гостей, виступ співака Діми Теймуразова.

 

19:40-20:10 – Золоте шоу, проведення тихого благодійного аукціону, виступ танцювального ансамблю.

20:10-21:50 – Спілкування гостей, діджей-сет від Mark Summers.

21:50-22:00 – Закінчення вечора, бенгальські вогники.

 

Леді та Джентльмени, вбирайтеся у біле та долучайтеся до White Design Promenade, аби поринути в творчу невимушену атмосферу та здійснити благодійну  справу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ