В США створили ковдру, температуру якої можна регулювати

0
2133

Smartduvet — це ковдра, яка не тільки сама застилає ліжко, але й така, частини якої можуть бути різних температур. Сама компанія говорить, що така інновація допоможе уникнути розбіжностей з приводу температури покривала між тими, хто спить разом.

Для регулювання використовується додаток. Між ковдрою і підодіяльником проходить спеціальний шар кліматизації і з’єднується з ящиком під ліжком. Підігрів або охолодження ліжка не змінює кліматичні настройки приміщення.

Для запуску проекту необхідно було зібрати фінансування у розмірі 20 тис. доларів, але ідея людям настільки сподобалася, що компанія отримала в 5 разів більше запланованого. Приблизна вартість такої ковдри — 200 доларів.

У комплект Smartduvet входить невеликий насос у вигляді ящика і решітчаста підкладка, яка вставляється між ковдрою і підодіяльником. Набір маленьких гумових затискачів утримує пристрій всередині ковдри. Невелика трубка з’єднує насос з порожнистою конструкцією розробки. Завдяки цьому під час роботи насоса Smartduvet надувається всередині ковдри і розправляє його, автоматично застилаючи ліжко.

А ось відео-ролик, в якому автори інновації розповідають про її функіонування:

Більше на офіційному сайті інновації: https://www.smartduvet.com/ 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ