В Києві покажуть фільми-лауреати цьогорічного Канського кінофестивалю

0
2067
"Фатальна спокуса"

На «Київському тижні критики», що пройде у кінотеатрі «Жовтень» з 26 по 29 жовтня, відбудеться українська прем’єра кінострічки італійського режисера Софії Копполи «Фатальна спокуса», яка у нинішньому 2017 році отримала приз за кращу режисуру на Канському кінофестивалі.

Фільм розповідає історію про дівчат, що живуть у закритому жіночому пансіоні, до якого несподівано потрапляє поранений молодий чоловік. Далі в тихому, схованому від чужих очей колі пансіонерок спалахують неабиякі пристрасті. Головні ролі в картині виконали Ніколь Кідман, Кірстен Данст, Колін Фаррел.

Ще один призер цьогорічного Канського фестивалю, який покажуть в «Жовтні» — стрічка російського режисера Кантеміра Балагова «Тіснота». Це історія про любов та суперечки між людьми різних народів, місце дії — кабардино-балкарське місто Нальчик. В Каннах картина демонструвалася в програмі «Особливий погляд» та отримала приз Міжнародної конфедерації кінопреси — FIPRESCI.

Також в програмі київського фестивалю фільм індійського режисера Санала Кумара Сасідхарана «Сексуальна Дурга», який цього року також отримав головний приз на Роттердамському кінофестивалі, і французько-чилійська картина режисера Найлза Атталлі «Король», яка отримала спеціальний приз на тому ж фестивалі.

Перший фільм — це суміш хоррору та етнографічної документалістики, а друга — екранізація справжньої історії, яка трапилася у ХІХ столітті, про те, як французький адвокат, що жив в Чилі, переконав місцевих індіанців в тому, що він є їх монархом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ