В Ейндховені збудують озеленений житловий комплекс

0
2277

Все частіше забудовники використовують всеможливі ідеї екологічного будівництва у своїх проектах, і цей не є виключенням. Створенням екологічного житлового комплексу центральної частини нідерландського міста Ейндховена займеться роттердамське архітектурне бюро MVRDV.

У новому житловому комплексі Nieuw Bergen на вулиці Декен ван Сомерен розмістять апартаменти. Дахи будівель спроектовані під кутом 45 градусів, що дозволить наситити денним світлом перші поверхи та створити двосхилий дах ламаної форми.

Житловий комплекс спроектовано таким чином, щоб панелі сонячних батарей на похилому даху були розташовані відносно сонця, що дасть змогу накопичувати екологічно чисту та не шкідливу енергію для будинків.

Відповідно до задуму архітекторів, кожен будинок комплексу Nieuw Bergen озеленять садами та теплицями з дерев’яним гратчастим склепінням. Фасад будинків комплексу буде облицьовано глазурованою керамічною плиткою, каменем та деревом.

“Природне освітлення відіграє провідну роль в проекті, оскільки дизайнери зробили все можливе у плануванні будівель, щоб максимально збільшити кількість природного сонячного світла”, – пояснює Джейкоб ван Рейс, засновник MVRDV.

Зелені простори функціонують у всьому комплексі з балконами та великими відкритими майданчиками, а також колективними садами та теплицями з конструкціями дахових систем, що закривають ряд будівель. Фасади будуть виповнені в природних кольорах, що дозволить виділити їх суттєвість – ці матеріали включають глазуровану кераміку, камінь, дерев’яні та бетонні стіни в діапазоні текстури від блискучих до грубих.

Більше про проект: http://www.archdaily.com/875759

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ