Шведський уряд, на чолі якого стоять Соціал-демакрати та Партія Зелених, вводить податкові пільги на ремонт усіх речей. Такі дії спрямовані для того, щоб заохотити шведских громадян ремонтувати свої речі та придбані товари, замість того, щоб викидати старі та купляти непотрібні нові. Таким чином, чи то стара пральна машина, чи то зламаний велосипед, уряд Швеції майже повністю відмінив податок на користування послугами ремонту речей, задля того, щоб люди були менше схильні до консьюмеризму та невідповідальних покупок.

5120

У планах на формування осіннього бюджету, шведські чиновники запропонували запровадити зменшення податку на додану вартість за користування послугами ремонту з 25% до 12%.

“Ми вважаємо, що це може суттєво знизити вартість і і зробити економічні відносини у країні більш раціональними, ремонтуючи речі та товариЮ замість того щоб викидати їх,” – сказав Пер Болунд, міністр Швеції з питань фінансових ринків і споживчих справ, один з шести зелених членів уряду, повідомляє The Guardian.

per_bolund_3

Болунд був ініціатором та основним лобістом даного закону. Як очікується, це буде коштувати державі близько 740 шведських крон ($ 86,4 млн). За оцінкою експертів такі кроки дозволять знизити витрати на ремонт до такої міри, щоб стимулювати нову індустрію послуг в Швеції та підвищити рівнь зайнятості загалом у Швеції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ