Українці здобули гран-прі на міжнародному ІТ-конкурсі

0
2226
Учасники конкурсу INFOMATRIX-2018 у Бухаресті

Цьогоріч Україна виборола гран-прі та дев’ять медалей на міжнародному конкурсі з інформаційних технологій INFOMATRIX-2018 у Бухаресті. Про це повідомляє агентство УНН.

Головну перемогу – гран-прі в номінації “Програмування” взяв одинадцятикласник Ігор Мелехов з Чернігова. В повідомленні зазначається, що це вперше за всю усторію участі в конкурсі Україна виграла таку нагороду.

Тренер української команди Олег Пустовойт, вчитель інформатики школи № 65 м. Одеса, зазначає, що Україна не брала на конкурсі золота вже років сім. Цього ж року “урожай” української команди на конкурсі складався із однієї золотої медалі, двох срібних та шістьох бронзових. Тренер додав, що учні його школи вже третій рік поспіль привозять в Україну призові місця.

Українська команда на міжнародному ІТ-конкурсі INFOMATRIX-2018 в Бухаресті.

Окрім одеситів, участь в конкурсі брали також діти з Києва, Житомира, Кам’янця-Подільського і Тарутина (Одеська область). На думку тренера, важлива була не просто якість робіт, а вміння їх презентувати і продемонструвати на англійській мові журі свій рівень. Крім того, учасники з України стали кращими в конкурсі з перегонів дронів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ