Український стратап залучив 300 000 $ інвестицій від TMT Investments

0
2281
Микола Минченко, засновник та генеральний директор Sixa.

Відомий фонд TMT Investments інвестував в українську платформу віртуальних обчислень у хмарі Sixa 300 000 $. Умови данної угоди поки що не розголошуються. Але відомо, що данна угода стала вже третьою на рахунку українського стартапу, сумарно за весь період існування сервіс Sixa залучив близько пів мільйона доларів США. Успіх залучення інвестицій до стратапу криється у проходженні акселерації в легендарному бізнес-інкубаторі Y Combinator.

Перспективний сервіс представляє собою програму, яка дозволить користувачам платформ Windows та найближчим часом Android отримати доступ до високопродуктивного віртуального комп’ютера задля власних потреб(обробка відео, робота з графічними редакторами, гра в ігри, які потребують високої продуктивності компьютера).

sixa2-08076d86TechCrunch пише, що з розвитком віртуальної реальності велика кількість користувачів женуться за VR-гарнітурою, але забувають оновити “залізо” власного комп’ютера, якому може не вистачатиме потужності для якісної VR-графіки. Sixa хоче вирішити цю проблему, надаючи доступ до потужних комп’ютерів віртуально. Компанія стверджує, що робота з віртуальним ПО може затримуватися максимум на 10 мілісекунд.

З користувачів буде братися погодинна оплата за використання сервісу. За інформацією TechCrunch, доходи стартапу сягають $ 101 тисячі на місяць.

Також, за інформацією розробиків, користувач може як використовувати встановлене програмне забезпечення, так і встановлювати на віртуальний комп’ютер своє ПО.

screen-shot-2016-08-22-at-5-54-14-pm.png.600x359_q95

Штаб-квартира стартапа знаходиться в Америці, але створили її украинці в 2015 році. Команда пройшла акселерацію Startupbootcamp у Стамбулі та залучила там перші 140 000 доларів інвестицій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ