Український робот для дому Jibo з’явився на обкладинці журналу Time

0
2976

Стаціонарний робот Jibo увійшов до списку 25 найкращих винаходів 2017 року за версією журналу Time. Робробкою пристрою займалася компанія Waverley Software, яка є членом Львівського ІТ-кластеру. Про це повідомило видання Na chasi.

Обкладинка журналу Time за листопа-грудень. Джерело: Time.com

Jibo – це домашній стаціонарний робот, який взаємодіє з людьми. Він може розпізнавати обличчя та голос, запам’ятовувати ваші жарти, і, таким чином, будувати справжні стосунки. Також робот реагує на навколишнє середовище – рухами та звуками, може фотографувати вас та нагадувати про важливі події чи розповідати про погоду.

Як зазначається у публікації, в українському офісі Waverley Software три команди провідних спеціалістів працюють з Jibo. Робот складається з багатьох компонентів, одна з яких — серверна інфраструктура, що забезпечує передачу даних і зберігає особистість робота.

Окрім української розробки до топ-25 винаходів 2017 року входять також окуляри eSight 3, які допомагають орієнтуватися у просторі людям із порушеннями зору. Також до списку увійшла чашка для кави або чаю Ember Mug, яка зберігає ідеальну температуру напою, та ліфти Thyssenkrupp MULTI, які можуть пересуватися не лише по вертикалі, але й по горизонталі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ