Український фільм про Донбас покажуть на фестивалі в Каннах

0
2575
На фото: Сергій Лозниця, режисер фільму "Донбас".

Фільм “Добнас” українського режисера Сергія Лозниці увійшов до програми “Особливий погляд” 71-го Каннського кінофестивалю. Саме там і відбудеться прем’єра української кінострічки. Про це йдеться на сайті кінофестивалю.

Сценарій фільму заснований на документальних кіноматеріалах. Режисер розповідає про події, що відбулися на сході України.

“У центрі уваги – люди, вимушені пристосовуватися до життя в умовах, коли розпадаються інститути влади, сімейні та професійні зв’язки, коли речі перестають називатися своїми іменами. “Донбас” – антивоєнна стрічка, герої якої – жертви обставин”, – зазначають на сайті кінокомпанії “Артхаус Трафік”.

Сам Сергій Лозниця зазначає, що своїм фільмом він хотів звернути увагу “творців та політиків” на проблему Донбасу. Режисер повідомив, що фільм складається з декількох епізодів, заснованих на реальних подіях і об’єднаних кількома загальними героями.

“Наскільки я можу судити, це головна проблема нашого часу. Мова йде не про один регіон, країну або політичну систему; а про людство і цивілізації в цілому”, – розповів режисер.

Фільм “Донбас” спільно зняли Німеччина, Україна, Франція та Нідерланди. Зйомки проводили у Кривому Розі. В український прокат вихід фільму “Донбас” запланований на 2018 рік.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ