Український електровелосипед зібрав на Kickstarter $165 тисяч

0
2338

Електровелосипед eBike від української кур’єрської служби DelFast зібрав $165 тис. на краудфандинговій платформі Kickstarter, що втричі перевищило заплановану суму. Початкову планку в $50 тис. розробники зібрали вже за першу добу. Про це повідомляє ITC.

Компанія DelFast запропонувала покупцям три версії велосипеду: Prime, в якої одного заряду батареї вистачить на 380 км, Top зі швидкістю 80 км/год та найдоступнішу – Lite. Остання коштує на Kickstarter близько $2500.

Незважаючи на високу ціну, 75 людей віддали свої кошти на створення 50 електровелосипедів від DelFast. Більшість покупців віддало перевагу “витривалій” версії Prime. У зв’язку з такою популярністю велосипедів, розробники навіть пообіцяли випустити їх у продаж раніше запланованого. Тож уже у квітні покупці зможуть отримати свої омріяні eBike.

Електровелосипед DelFast буде оснащений фарами, передніми та задніми поворотами, а також автоматичним стоп-сигналом. Також він отримав GPS-трекер та спеціальний мобільний додаток, за допомогою якого власники зможуть відстежувати свій транспорт.

Як зазначив керівник DelFast Даниїл Тонкопій, їхній eBike випереджає навіть електроавтомобіль Tesla Model 3 за тривалістю руху. Для підтвердження витривалості батареї компанія навіть провела тестовий забіг разом із Київським Велотреком. Там eBike встановив світовий рекорд із тривалості заїзду електровелосипеда – 380 км. Подібні українські аналоги на одному заряді можуть проїхати лише 30-80 км.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ