Україна вперше взяла участь у конкурсі Miss Europe Continental – і виграла

0
2329

Українка Наталія Варченко перемогла на конкурсі краси Miss Europe Continental – 2017 в італійському місті Неаполь. Про це повідомили у прес-службі Національного комітету “Міс Україна Всесвіт”.

Дорогие друзья! Мы рады сообщить вам потрясающую новость! 25 ноября состоялся конкурс “Miss Europe Continental”, где нашу страну представляла “III Вице-Мисс Украина-Вселенная 2015” Наталья Варченко. С гордостью в сердце сообщаем вам, что победу одержала Украина! 🇺🇦🕊 Впервые Национальный комитет “Мисс Украина-Вселенная” сотрудничает с конкурсом “Miss Europe Continental” и мы очень рады получить такой результат! Мы гордимся тобой, @nati.varchenko 💙 Трансляцию конкурса можно будет посмотреть на итальянском fashiontv • #misseuropecontinental

Публикация от Miss Ukraine Universe Official (@missukraine_universe)

Як зазначається, Україна була представлена на конкурсі Miss Europe Coninental вперше. На конкурс відправили Наталію Варченко, учасницю “Міс Україна Всесвіт” 2015 року.

Miss Europe Continental 2017 Natalia Varchenko from Ukraine 🇺🇦 Official photo shooting ❤️

Публикация от Натали♥ (@nati.varchenko)

Як відомо, Наталія Варченко родом зі Стаханова, Луганська область. У своїй біографії вона розповіла, що співала у гурті “Тірамісу”. Також дівчина любить займатися кінним кінним спортом і танцями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ