У європейських школах із 2018 року заборонять продавати солодкі безалкогольні напої

0
3159

Європейська асоціація з безалкогольних напоїв (UNESDA) заявила про свій намір заборонити продаж солодких напоїв у школах. На думку асоціації, таке рішення вплине на понад 40 млн молодих людей із 50 000 шкіл.

Про це йдеться на сайті UNESDA.

Як зазначається у повідомленні асоціації, заборона не стосується натуральних соків та мінералізованої води. В асоціації додають, що зараз у 86% європейських шкіл звичайна питан вода є у вільному доступі.

З 2006 року UNESDA активно працює над зменшенням кількості солодких напоїв у навчальних закладах. Програма асоціації передбачає абсолютну заборону напоїв, які містять цукор, у початковій школі, а також відсутність будь-яких логотипів компанії на автоматах для продажу води у середній школі.

Як відомо, від початку роботи асоціації, кількість солодких напоїв у навчальних закладах ЄС зменшилася з 54% у 2006 році до 39% у 2015. Також за час своєї роботи організація значно обмежила кількість реклами, направленої на дітей до 12 років.

На сьогодні реклама в ЄС, направлена на дітей віком до 12 років майже відсутня в друкованих ЗМІ, інтернет-медіа та соціальних мережах. На телебаченні залишилося менше 1% подібної реклами, а на власних веб-сайтах компаній та сайтах освітніх програм реклама, направлена на дітей до 12 років, зменшилася на 95% і 88% відповідно.

Результати роботи UNESDA. Джерело: unesda.eu

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ