У ЄС дозволили користуватися мобільними у літаках

0
2170

Європейське агентство з авіабезпеки послабило обмеження на використання електронних приладів на борту літака.

Про це пише “Німецька хвиля” з посиланням на інформагентство AFP.
Відповідно до нових правил, авіакомпанії вже зараз можуть дозволити пасажирам виходити в інтернет за допомогою мобільних телефонів і планшетних комп’ютерів протягом усього польоту. При цьому більше не потрібно перемикати засоби зв’язку в режим польоту.

Найбільший німецький авіаперевізник, авіакомпанія Lufthansa, оголосила в суботу, 27 вересня, що має намір ввести нові правила “якомога швидше”.
Згадно з інформацією EASA (Європейська агенція авіаційної безпеки), пасажири можуть не вимикати електронні прилади під час зльоту і посадки, оскільки літаки обладнані захищеною від перешкод технікою. А її наявність повинні гарантувати авіакомпанії.

При цьому розмови по мобільному телефону на більшості авіаліній і надалі будуть заборонені. Незважаючи на те, що мобільний зв’язок в повітрі не викликає ніяких технічних проблем, проти телефонних дзвінків, за даними Lufthansa, виступає “переважна більшість пасажирів”.

Відповідно до проведеного в Німеччині соціологічного опитування, тільки 13% пасажирів хотіли б користуватися під час польоту мобільними телефонами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ