Урочиста церемонія завершення будівництва найвищої будівлі в Бангкоку, 314-метрового хмарочоса Маха Накхон, пройшла напередодні ввечері в столиці Таїланду. Своїм незвичайним дизайном висотний комплекс викликав жвавий інтерес у професійних архітекторів та поціновувачів естетики по всьому світу

160627143352-ole-scheeren-mahanakhon-4-super-169

Хмарочос неймовірного вигляду розташувався на вулиці Наратіват, що у самісінькому центрі ділового району Багкоку. На його будівництво, яке тривало довгих 8 років, було витрачено близько 640 мільйонів доларів. Висота MahaNakhon – 314 метрів, що на 10 метрів вище будівлі готелю Baiyoke Sky, яка довгий час вважалася найвищою будовою в місті. MahaNakhon нараховує 77поверхів. Крім висоти, це ще й найдорожча нерухомість: ціна апартаментів тут коливається від $ 1100000 до $ 17000000.

Назва хмарочосу перекладається як “мегаполіс”, тому що Бангкок – один з найбільш швидкозростаючих (в тому числі економічно) міст Південно-Східної Азії. Бангкок займає площу понад 1,5 тис. кв. км. А місцевим жителям подобається думати про своє місто як про зародження нового регіонального центру, здатному змагатися з такими містами як Сінгапур і Гонконг. Бангкок є також одним з найбільш привабливих для туристів міст світу.

160830102821-mahanakhon-tallest-building-super-169

Крім житлових приміщень, тут розташовується готель «Ritz-Carlton Residences» на 194 номери, БУТІК-Готель на 150 номерів і різноманітні офісні приміщення. Крім того, 10 000 Порядку м2 зайняті під торгову площу. Торгово-розважальний центр працює цілодобово, так що нудьгувати жителям та туристам у Багкоку точно не доведеться.

Виділяється будівля і архітектурою. Звичайно, крихкий силует – всього лише обман: по міцності будівля не поступається сучасним хмарочосах. За словами німецького архітектора Оле Шерена, автора проекту, зовнішня незавершеність конструкції притягує погляд глядача як ніщо інше. З цим важко не погодитися: навіть на тлі своїх побратимів-хмарочосів вежа MahaNakhon відразу кидається в очі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ