У США поговорили про залучення інвестицій в Україну

0
2337
На фото: в.о. генерального директора "Укрпошти" Ігор Смілянський (зліва), міністр інфраструктури України Володимир Омелян (в центрі) та глава української служби Voice of America Мирослава Гонгадзе (справа). Джерело: A7 Group.

Під час форуму “Invest & Trade in Ukraine”, який відбувся 5-9 березня у Нью-Йорку та Майамі, представники українського бізнесу та урядовці представили інвестиційні та торгівельні можливості в Україні. Про це повідомляє прес-служба A7 Group, організатори форуму.

На зустрічі Україну представляли Міністр інфраструктури Володимир Омелян, віце-президент Всесвітньої вітроенергетичної асоціації Андрій Конеченков, засновниця компанії A7 Group Марія Барабаш, в.о. генерального директора “Укрпошти” Ігор Смілянський та багато інших.

“Ми проводимо такі конференції вже четвертий раз в Нью-Йорку, і ми бачимо різницю. Ми ростемо, українська економіка зростає. Ми тут, і я думаю, що у нас є найкращі представники для просування України!” – зазначила Марія Барабаш.

“З нами Мирослава з Вашингтону, яка представляє Україну у ЗМІ, у нас є Володимир, наш представник у інфраструктурі, з нами Ігор як поштовий логістичний представник, тут у США, з великим досвідом. Це інший погляд на Україну. У нас була перша конференція про Україну в Нью-Йорку в 2013 році, і ми бачимо велику різницю, і це позитивно. Географічний центр Європи знаходиться в Україні, у нас є багато природних ресурсів, дуже великий потенціал“, – додала вона.

Програма Форуму складалася з двох тематичних сесій, з наголосом на енергетиці та

інфраструктурі. Зокрема Володимир Омелян представив нову систему державного контролю закупівель Dozorro.

“Ця система базується на “Prozorro”, яка називається Dozorro, яка має багато функцій – продавати, приватизувати та інше. Українська поштова сфера – перші гравці в системі Dozorro”, – наголосив міністр.

Олександр Рєпкін, Голова наглядової ради, Tokmak Solar Energy, представив досягнення українського сонячного енергетичного сектору на “Invest & Trade in Ukraine 18, Transatlantic” в Маямі: “Сектор відновлюваної енергетики в Україні був закритий для зовнішнього світу на тривалий час, так відбувалося через законодавство України, але починаючи з 2016 року ми змінюємо ситуацію, тому зараз ми відкриті для інвесторів”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ