У містах-мільйонниках маршрутки повинні зникнути – Омелян

0
2250

За 2017 рік за участю маршруток відбулося 5 590 ДТП, під час яких було травмовано 2003 людини, а загинуло – 124. Основними причинами аварій стали недотримання безпечної дистанції, перевищення дозволеної швидкості руху, порушення правил проїзду перехресть, а також керування в нетверезому стані.

Про це повідомили в ефірі телеканалу “Україна”.

“На моє глибоке переконання, в містах, особливо в мільйонниках, маршрутки повинні взагалі зникнути. Це давно не відповідає ні сучасним потребам суспільства, ні комфортним умовам перевезення громадян”, – розповідає міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі програми “Головна тема”. Міністр пропонує замінити маршрутки на трамваї, тролейбуси та електроавтобуси.

“Тепер ми віддаємо все більше і більше уваги безпеці дорожнього руху. Спільно з МВС та іншими міністерствами ми запроваджуємо Державну програму по зниженню аварійності. Вона передбачає зменшення кількості аварій на 50% протягом трьох років і, я сподіваюся, до нульової протягом п’ятирічного періоду”, – додає Омелян.

Окрім того міністр зазначив, що для створення однакових безпечних умов обладнання зупинок для громадського транспорту, Міністерство інфраструктури зараз розробляє Типові рекомендації, які враховують спеціальні бордюри, відбійники та умови для підвищення безпеки пасажирів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ