У Києві розкажуть про Українську революцію 1917-1921 рр.

0
2073

У столиці країни відбудеться виставка, приурочена сторіччю з моменту проголошення УНР. На ній висвітлять різні аспекти творення Української Народної Республіки та розкажуть про десять історій провідників революційного руху 1917-1921 років. Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на прес-службу Українського інституту національної пам’яті.

Організовує експозицію Національний музей історії України. Як зазначається, виставка пройде 15 листопада біля фасаду ПАТ “Укрпошта”.

Керівник Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович зауважив, що метою цієї виставки є нагадати українцям про події Української революції столітньої давнини та пояснити, що це не “громадянська війна”, а, передусім, відродження української державності.

“Інсталяція в простій та цікавій формі розповідатиме про події Української революції 1917 – 1921 рр. Експозиція з 20 банерів відкриється 15 листопада о 12:00 в центрі столиці – біля фасаду ПАТ “Укрпошта”. Виставка розповість про десять історій провідників революційного руху та детально висвітлить різні аспекти творення Української державності 1917 – 1921 рр.”, – зазначається в повідомленні прес-служби.

Володимир В’ятрович каже, що у виставці розкажуть про українське державотворення, всі його етапи, формування Збройних сил, українську дипломатію, науку, освіту, культуру, церковний рух, становище національних меншин, революційне повсякдення й багато іншого.

“Нам надзвичайно важливо розповісти про це не лише українцям, але й світові, аби заперечити одну з ключових тез російської пропаганди, що Україна не є геополітичним непорозумінням, яке з’явилося на мапі світу після розвалу Радянського Союзу, а має давню історію державотворення, відновила державну незалежність 1991 року завдяки героїчній боротьбі багатьох поколінь українців”, – додає В’ятрович.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ