У Києві проведуть екологічний забіг, щоб відкрити станцію сортування сміття

0
2266
Джерело: Kyiv NoWaste Race 2018.

Kyiv NoWaste Race 2018 вже вдруге проводить громадська організація “Україна без сміття”. Цього року захід відбудеться 15 квітня вже традиційно у Ботанічному Саду імені Гришка. Зібрані кошти підуть на будівництво другої сортувальної станції для сміття. Про це йдеться на сайті ГО “Україна без сміття”.

“Лише системне впровадження та безперебійна праця по сортуванню відходів дозволить зупинити спалювання сміття і шкідливі викиди у повітря, дозволить зупинити зростання сміттєвих полігонів в Україні. Нові станції сортування допоможуть людям легко засвоїти цю неважку дію”, – йдеться у повідомленні.

Минулого року до жовтневого забігу долучилося 215 учасників,які допомогли зібрати понад 65 тис. грн. Гроші тоді направили на відновлення простору NO WASTE RECYCLING STATION (поблизу станції метро Васильківська).

Цьогоріч на Kyiv NoWAste Race 2018 будуть дві повні дистанції для дорослих: 5 км і 10 км, і дві дитячі: до 6 років – 100 м, від 6 років – 500 м. Щосуботи в Ботанічному саду з 8:00 до 9:00 будуть проходити тренування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ