У Китаї збудували найбільшу сонячну електростанцію на воді

0
2312

Електростанція зможе забезпечувати енергією понад 90 тис. домогосподарств, а морська вода діятиме як природних охолоджувач для панелей. Про це повідомляє видання YiCai Global.

Електростанція розташована у китайському місті Хуайнан. На її будівництво витратили $151 млн. Особливість електростанції дозволяє їй виробляти більше енергії за рахунок швидкого охолодження панелей морською водою.

Загальна потужність плавучої електростанції складає 150 МВт і це перший подібний проект компанії China Three Gorges Corp (CTG). За словами керівництва компанії, нову потужність повністю підключать до загальної електромережі вже у наступному році.

CTG платитиме більше $300 тис. щорічно за оренду території та використання водоймища. Податок від такої електростанції принесе в бюджет КНР додаткові $3,7 млн податку щороку.

Як раніше повідомлялося, у жовтні цього року компанія CTG повідомила про будівництво великої електрогенерації у Китаї, потужністю у 8 ГВт. Таким чином нова електростанція на воді стала другим найбільшим проектом компанії.

Окрім цього важливе власне розміщення електростанції. Провінція Анхой, де і розмістили плавучу електрогенерацію, славиться своєю традиційною вугільною промисловістю. Щорічно тут видобувають понад 100 млн тонн вугілля.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ