У 2018 році ціни на нерухомість можуть зрости на 10% – прогноз CDS

0
2653

Консалтингова компанія City Development Solutions проаналізувала основні тренди первинної житлової нерухомості в Україні та склала прогнози на 2018 рік. За 12 місяців 2017 року темпи продажів нерухомості у столиці країни впали на 36%, причина цього – висока конкуренція, зниження купівлеспроможності та ризик затяжного будування. Про це компанія повідомила у своєму річному аналітичному звіті.

Зазначається, що за 2017 рік середня вартість одного квадратного метра у київській квартирі піднялася на 11,6%. Найбільший ріст зафіксовано у квартирах бізнес-класу. Тут ціна піднялася на 36,4%, порівняно із 2016 роком.

“Можна сказати, що для ринку первинної житлової нерухомості він [2017 рік – прим.ред.] був непоганим. З’явилися нові цікаві проекти з прекрасною архітектурою, концепцією та енергоефективними рішеннями. Житловий комплекс перестає бути просто місцем, куди приходять ночувати. В основу нових проектів кладеться сім’я, як основна цінність”, – прокоментувала звіт директор CDS Ярослава Чапко.

При цьому керівництво компанії прогнозує, що у 2018 році попитом користуватимуться ті проекти, які вчасно і в повному обсязі реалізують заявлені об’єкти інфраструктури і енергоефективні “фішки”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ