У 2018 році Індія знову спробує запустити свою місію на Місяць

0
2031

Посадка апарату на Місяця запланована у березні 2018 року. Очікується, що проект космічної місії обійдеться Індії у $93 млн та стане першим кроком країни на супутнику Землі. Про це повідомляє Організація космічних досліджень Індії.

План запуску індійського планетоходу має назву Chandrayaan-2, яка перекладається як “місячний транспорт” або “подорож на Місяці”. Попередній проект Chandrayaan-1 випустив індійський космічний апарат на орбіту та мій виявити “магматичну воду” у місячних кратерах.

У 2008 році місія Chandrayaan-1 зазнала провалу, оскільки апарат невдало врізався об поверхню місяця та загубився на орбіті, допоки NASA не знайшли його серед іншого космічного сміття у 2016 році.

Проект індійської космічної місії передбачає запуст відраху трьох апаратів: місяцехода, орбітального апарату та апарату для посадки місяцехода. Джерело: ISRO.

Майбутня індійська місія передбачає запуск відразу трьох апаратів: орбітальний апарат, який нависне над поверхнею Місяця та буде її досліджувати; місяцехід та спеціальний приземлювальний апарат, який вбереже його від пошкоджень. В Організації космічних досліджень Індії зазначають, що місяцехід зможе досліджувати місячну кору та мантію, поки орбітальний апарат вивчатиме “детальну тривимірну карту поверхні”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ