ТОП-спеціаліст у галузі PR проведе в Астані майстер-клас зі створення особистого бренду

0
2785
На фото: Тетяна Люлька.

Засновниця українського бізнес-клубу та ділового журналу “Community”, ідеолог міжнародного проекту “Місто Професій” та провідний спеціаліст у зв’язках із громадськістю з 15-річним досвідом Тетяна Люлька 4 квітня проведе у столиці Казахстану майстер-клас “Я-Бренд”.

Лекція відбудеться о 19:00 за місцевим часом у готелі Alanda Hotel Astana. Триватиме майстер-клас три години. Протягом цього часу Тетяна Люлька розкаже про роботу над власним брендом, PR та комунікацію. Під час лекції розкажуть про чорний PR та методи боротьби з ним, особливості мотиваційного PR, а також розглянуть та проаналізують реальні життєві ситуації.

Нагадаємо, що Тетяна Люлька – ТОП-спеціаліст в галузі PR. Упродовж 15 років роботи у цьому напрямку вона працювала з першими особами країни та впроваджувала нові інструменти комунікації та зв’язків із громадськістю. У березні цього року Тетяна виступила на міжнародному жіночому форумі Zhaina в Астані. там вона підійняла тему пошуку власного місця у житті, натхнення та роботи над особистісним розвитком.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ