Титул “Людини року” від Time отримали жінки, які заговорили про насильство

0
2111

Жінки, яких видання назвало “порушницями мовчання” були одними із тих, хто публічно заявив про сексуальні домагання у світі. Зокрема на обкладинці грудневого номеру з’являться Тейлор Свіфт та акторка Ешлі Джадд.

Про це повідомило видання BBC Україна.

Головний редактор видання Едвард Фелсенталь розповів, що рух проти сексуального насильства та домагань “почався із окремих виявів сміливості з боку сотень жінок – і деяких чоловіків – які взялися розповісти власні історії”.

“Це найстрімкіші суспільні зміни, які ми спостерігали впродовж десятиліть”, – додав Фелсенталь.

Зокрема видання наголосило, що рух у більшості випадків асоціюється з учасницями руху #MeToo, який набрав обертів після скандалу з голлівудським актором Гарві Вайнштайном.

Хештег  років тому започаткувала Таня Блерк, аби захистити жінок від домагань. Згодом #MeToo почав набирати популярності після того, як акторка Алісса Міллано написала у Твіттер: “Якщо ви теж були жертвою сексуальних домагань, дайте відповідь на цей твіт хештегом #MeToo”. І вже за дві доби хештег використало майже мільйон користувачів.

Серед номінантів на звання “Людина року”-2017 були крон-принц Саудівської Аравії Мухаммед ібн Салман Аль Сауд, який отримав 24% читацьких голосів, а також Дональд Трамп, Кім Чен Ин, Сі Цзіньпін, Роберт Мюллер та інші.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ