Tesla завчасно завершила будівництво найбільшої у світі літій-іонної батареї

0
2261

Американська компанія Tesla завершила збір найбільшої у світі літій-іонної батареї в Австралії. Ілон Маск виконав свою обіцянку і побудував батарею до закінчення 100-денного терміну.

Про це повідомляє агентство Reuters із посиланням на владу Південної Австралії.

У липні Tesla виграла тендер на будівництво батареї із потужністю 129 МВт/год. Згодом виконавчий директор компанії Ілон Макс пообіцяв, що встановить батарею протягом наступних 100 днів або подарує її країні безкоштовно.

Після підписання 29 вересня угоди про з’єднання з австралійською мережею електропостачання, Tesla уже була на півдорозі до виконання своєї обіцянки.

Батарея Tesla Powerpacks вже встановлені на вітрові електростанції французької компанії Neoen і дуже скоро їх австралійська влада їх обіцяє випробувати.

“Поки інші лише говорять, ми виконуємо наш енергетичний план і робимо Південну Австралію більш самодостатньою. Ми створюємо енергетичні резерви і тим самим робимо електрику доступнішою для південних австралійців”, – каже прем’єр-міністр штату Джей Везерілл.

Уряд Австралії ще не оголосив вартість нової батареї, але, як відомо, її будівництво є частиною $390 мільйонного плану зі встановлення дизельних генераторів, які дозволять зберігати світло у штаті протягом 18 місяців.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ