Старе лондонське депо перетворили в дорогу арт-резиденцію

0
2107

На одній із вулиць Лондона знаходиться невиразна будівля, яка раніше була частиною трамвайного депо. На нудний невиразний фасад і закриті вікна ніхто зайвий раз і не подивиться. А між тим, на сьогоднішній день ціна цього будинку становить 3,5 мільйонів фунтів стерлінгів. Така висока вартість обумовлена тим, що знаходиться всередині за непримітними цегляними стінами.

Интерьер, оформленный дизайнером Эшли Ишемом.

У 2012 році дизайнер Ешлі Ішем (Ashley Isham) викупив будівлю колишнього трамвайного депо, що розташоване в Північному Лондоні. Власник вирішив перетворити його в житлову стильну резиденцію. Було зроблено чимало роботи, але кінцевим результатом дизайнер залишився задоволений.

Житлова площа будинку складає 424 квадратних метрів. На 4 поверхах розташовані вітальня, кухня з їдальнею, п’ять спалень, шість ванних кімнат. Ще в резиденції є гараж і тераса на даху, що виходить на південь.

Кімнати в резиденції виконані в «складському» стилі з безліччю видимих балок, перекриттів, сходів і поручнів. Тепер інтер’єр складається з безлічі просторих і наповнених світлом просторів, пофарбованих у білий колір. У багатьох куточках можна знайти цікаві дизайнерські елементи. Так, стіни прикрашені барвистою колекцією творів Ішама.

Уздовж центру будівлі тягнеться ліхтарний дах, завдяки якому усі куточки будівлі добре освітлені. А ось так виглядає головна кімната будівлі — вітальня.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ