США може скоротити витрати на “чисту” енергію удвічі

0
2294
Фото: Carl Attard. Джерело: фотобанк pexels.com

Запропонований 12 лютого проект бюджету США передбачає удвічі менші витрати для Управління енергоефективності та відновлюваної енергетики, а також повну ліквідацію програми фінансування енергетичних проектів. Про це повідомило видання Futurism.

Зазначається, що новий проект бюджету на 2018 рік не передбачає витрат на дослідницьку програму з відновлюваної енергетики APRA-E (Advanced Research Projects Agency-Energy). На утримання програми необхідно $305 млн.

Однак уряд зауважує, що фінансування енергетичного сектору залишається незмінним. Навпаки, уряд вніс у проект бюджету додаткові $1,5 млрд. для енергетики, $1,2 млрд. з яких піде на дослідження “енергетичного майбутнього” країни.

З цих коштів лише $120 млн піде на дослідження перспектив відновлюваної енергетики та енергоефективних технологій. З іншого боку, на дослідження технологій видобування та обробки вугілля планується витратити $200 млн.

Як відомо, у 2017 році дослідницька програма APRA-E ледь не зупинила свою діяльність, але конгрес виділив програмі додаткових $15 млн, тим самим залишивши її на плаву. Дослідницькі проекти програми пов’язані з розробкою сонячних панелей, вітрових турбін, біопалива, акумуляторів та технологій захоплення вуглецю з атмосфери.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ