Шведська електростанція працює на зіпсованих речах від бренду H&M

0
2229

У 2017 році теплова електростанція Malarenergy використала понад 15 тонн бракованого одягу H&M та 400 000 тонн сміття і деревини. До 2020 року електростанція у Вестеросі планує повністю перейти на відновлювану або переробну сировину. Про це повідомляє агентство Bloomberg.

Керівниця відділу комунікацій H&M у Швеції пояснила, що компанія не віддає на спалення речі, безпечні для використання. “Утилізувати речі із цвіллю або високим вмістом хімічних речовин – це наш юридичний обов’язок”, – додала вона.

Як ідеться у повідомленні, бренд одягу H&M допомагає електростанції Malarenergy перейти від традиційного викопного палива на іншу сировину. Сьогодні електростанція у Вестеросі отримує енергію зі спалення деревини, сміття та утилізації одягу H&M.

“Для нас це хороший матеріал для горіння, – каже Дженс Нерен, керівник із постачання палива на електростанцію Malarenergy. – Наша мета – використовувати лише відновні або переробні матеріали”.

Електростанція також підписала угоди із низкою найближчих міст, які постачатимуть їй сміття для спалення. Шведська електростанція навіть привозить сміття із Великої Британії, яке забезпечує роботу основного генератора.

Електростанція у Вестеросі забезпечує енергією 150 000 домогосподарств. Цього тижня до неї надійшла остання партія вугілля, на яких ще працює два генератори. Замість них компанія планує встановити новий генератор, який працюватиме на спалюванні деревини, і вже до 2020 року Malarenergy хоче вийти на 100% виробництво енергії без шкідливих викидів в атмосферу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ