Штучний інтелект поки не може замінити емоції акторів – Енді Серкінс

0
2511

Алгоритми мають усі шанси замінити людську працю. Однак, що стосується емоцій, то тут поки штучний інтелект не може конкурувати з людиною. Таку думку висловив голлівудський актор Енді Серкінс у розмові із ведучим британської телепрограми BBC Click.

“Алгоритми дійсно можуть відібрати людську роботу та засоби для існування, якщо ми це дозволимо, – каже актор. – Якщо говорити про заміну акторської гри, як емоційно привабливої, на штучний інтелект, то існує купа програм для написання кодів, які працюють за допомогою алгоритмів. Ти вводиш туди місце, персонажів та інші речі, запускаєш алгоритм – і вся історія створюється сама. Зараз, скоріш за все, це не буде дуже вдала історія, але, можливо, через тисячу років вона вийде просто неймовірною. Я впевнений, що усім можна керувати за допомогою алгоритмів, тому що все, що ми маємо – це інформація”.

Він зауважив, що студія візуальних ефектів WETA збирала інформацію з обличчя та міміки Енді близько 17 років. Це дозволило їм максимально синхронізувати дії актора з рухами персонажів, створених на комп’ютері.

За час своєї акторської кар’єри Серкінс зіграв понад 50 ролей. Прославився він своїми роботами у фільмах, які отримували найвищі похвали стосовно спецефектів. Це і “Кінг-Конг” (2005), де з актора знімали рухи гігантської мавпи, і Ґолум із “Володаря перснів”, і мавпа на ім’я Цезар із “Планети мавп”. Зокрема, останній фільм у 2015 році отримав нагороду Оскар за найкращі візуальні ефекти.

Після випуску “Володаря перснів: Братство персня” критики пропонували номінувати Енді Серкінса на Оскар. Однак Академія кіномистецтва вирішила, що Серкінс не підходить під критерії номінанта, оскільки при цьому актор повинен особисто бути присутнім на екрані.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ