Школа помічника народного депутата оголошує новий набір

0
3620

Освітній проект “Школа помічника народного депутата” оголошує набір на нову навчальну програму для майбутніх помічників депутатів. Проект відбудеться 15-18 лютого, протягом цього часу слухачі зможуть прослухати 30 лекцій від президентів, народних депутатів, піарників, політтехнологів, журналістів та юристів.

Про це йдеться на офіційному сайті Школи помічника народного  депутата.

Програма проекту складається із чотирьох блоків: 1) Верховна Рада і місцеві ради; 2) PR і політичні технології; 3) Співпраця зі ЗМІ; 4) Політична кар’єра та самопрезентація. Зазначається, що найуспішніші випускники школи отримають двотижневе стажування у ВР, екскурсію по кулуарам та можливість працевлаштування в органах правління.

“Це перша в Україні освітня платформа, яка надає можливість працевлаштування найкращим слухачам у Верховній Раді. За три роки діяльності Школи було працевлаштовано понад 280 випускників”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що вперше освітній проект “Школа помічника народного депутата” запрацював у 2014 році. З того часу його випускниками стали такі українські депутати, як Мустафа Наєм, Семен Семенченко, Вікторія Сюмар, Олег Ляшко та радник президента Польщі Бронислава Комаровського Микола Волковський.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ