Щорічно американці викидають харчів на $165 млрд – дослідження

0
2152

Через плутанину із маркуванням 80% американців щорічно викидають близько 40% їжі ще до закінчення терміну її придатності. Таким чином у смітнику опиняється понад 72,5 млн тонн продуктів або $165 млрд.

Про це повідомляє Інтерфакс із посиланням на дослідження Гарвардської школи права і Ради із захисту природних ресурсів США.

Проблема полягає у тому, що більшість американців плутають поняття “sell by” (“термін реалізації)” та “use by” (“термін придатності”), у результаті чого 40% продуктів потрапляють до смітника ще до закінчення терміну своєї придатності.

Дослідники запропонували спосіб вирішення такої плутанини. Інститут маркетингу та Асоціація виробників продуктів харчування пропонують замінити термін “sell by” на “best if used by” (“краще вжити до”). Вони вважають, що це дасть покупцям зрозуміти, що продукти із такою позначкою проявляють найкращі свої смакові якості саме до цієї дати, але вони все ще придатні до використання. Для позначення кінцевого терміну придатності американці пропонують залишити термін “use by”.

Очікується, що нова система маркування буде запроваджена вже у червні 2018 року і допоможе скоротити кількість їжі, яка невиправдано викидається.

Статистика по харчовим відходам в США. Джерело: Lily Prinsen

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ