Проект Театру на Подолі переміг на конкурсі архітектури та урбаністики

0
3103

Проект Театру на Подолі переміг на всеукраїнському архітектурному конкурсі Ukrainian Urban Awards у номінації “Архітектура культурно-соціальних об’єктів”. Про цеповідомляє Новое время.

Загалом участь у конкурсі взяло понад 500 проектів по усій Україні, але проект Театру на Подолі від харківського архітектурного бюро Drozdov&Partners отримав не лише перше місце у номінації, але й гран-прі.

Проекти були представлені у різних категоріях: житлова архітектура, комерційна архітектура, архітектура змішаного типу використання, реконструкція історичного об’єкта, архітектура громадських об’єктів та ландшафтна архітектура.

Проекти оцінювало журі, до складу якого увійшли: Хірокі Мацура (головний проектувальник бюро Maxwan та засновник майстерні MASA architects), Вісенте Гуайарт (головний архітектор Барселони у 2011-2015 рр.), Тіна Собю (чинна головна архітекторка Копенгагена), Маркус Аппенцелер (архітектор і планувальник міста) та Майкл Ройкінди (засновник студії Rojkind Arquitectos).

Україну в журі представляли заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе та чинний архітектор Києва Олександр Свистунов.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ