Президент компанії Intel поділився 3 найбільшими змінами у сфері технологій, які відбудуться у найближчий час

0
2030

Називаючи “найбільші зміни, які матимуть вплив на найближчі десятиліття”, Рендухінтала обгрунтував своє бачення того, як збільшуюча кількість об’єму данних та бездротових девайсів, включаючи 5g технологію, змінять вимір інформаційних технологій.

1) Комп’ютери стануть більш поширеними, оточуючи нас з усіх боків: Рендухінтала вважає, що обчислення за допомогою ПК, смартфонів або навіть автономних автомобілів стане більш поширеним в найближчі роки. Intel очікує побачити 50 мільярдів підключених пристроїв і 200 мільярдів підключених датчиків до 2020 року, які  будуть створювати та генерувати величезні обсяги даних.

2) Масивний капітальний ремонт в мережах та їх переосмислення. Тому що всі підключені девайси та дані, які вони генерують мають бути обробленими збільшуються. Тому нинішній стан та процесс обробки інформації через мережу інтернет має зазнати якісних змін у найближчому майбутньому. Рендухінтала вважає, що це означатиме більш швидку обробку і набагато складніші можливості аналізу даних за усіми напрямками. Це зробить всю мережу швидше, більш безпечною і більш ефективною.

3) 5g з’єднання. На думку Рендухінтали, буде тією “життєвонеобхідною силою, яка поєднає усе разом”. Він вірить що повний перехід до стандартів цієї технології буде так сам глибоким та глобальним у масштабах, як перехід від аналогових до цифрових технологій. Тому у майбутньому девайси, якими ми користуємось стануть більш розумними, компактними та безпечними.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ