Поширюючи позитивний досвід України

0
2413

Саме з такою метою  27 жовтня в Римі, у районі Трастевере, на площі PalazzoVelliExpo був презентований випуск українського журналу “Community”, присвячений Україні.

Випуск, що розповідає про потенціал українського бізнесу та культури. Основними темами номеру є економіка, дипломатія, культура та країна.

В рамках міжнародної виставки «ContemporaryArtShow 2017» проекту MUSA International Art Space свої роботи представляли українські художники разом із художниками інших країн.

«Нашою метою є розказати світові про Україну – найбільшу країну Європи. Поділитись можливостями і показати, що ми відкриті для міжнародної співпраці» – прокоментувала презентацію засновник журналу Community Тетяна Люлька.

На заході були присутні делегація українських художників, керівництво MUSA International Art Space, світові художники, представники Посольства України в Італії та представники української діаспори.

Це вже другий проект журналу Community, що створено в підтримку формування інформаційного простору про Україну в світі. В серпні цього року був реалізовано проект «Місто професій», що відбувся в столиці Республіки Казахстан. Захід мав резонанс тому, що вперше в історії країни в столичному парку зібралося понад 60 тис. жителів столиці та гостей. З них понад 20 тис. дітей.

Проект «Місто професій» та журнал «Community» – мають статус міжнародних. Але започатковані в Україні і позиціонуються як позитивний досвід нашої держави.

 #community_magazine

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ