ООН скликає Раду безпеки з приводу провокацій у Криму

0
2390
The United Nations Security Council meets on the crisis in Ukraine, at U.N. Headquarters in New York, March 13, 2014. REUTERS/Mike Segar (UNITED STATES - Tags: POLITICS CIVIL UNREST)

Рада безпеки Організації Об’єднаних Націй сьогодні, 11 серпня, проведе екстрене засідання у зв’язку з провокацією РФ на території окупованого Криму та заяв офіційних прердставників Росії.

Засідання буде проведене за ініціативою українського дипломатичного представництва. У зв’язку з провокаціями на адмінкордоні Криму і Херсонської області Президент України Петро Порошенко доручив привести всі підрозділи силових структур поблизу адміністративного кордону Херсонської області та окупованої Автономної Республіки Крим в посилену бойову готовність.

Нагадаємо, що останнім часом ситуація на кордоні Криму загострилась. Російська сторона звинувачує Україну в ніби то в обстрілах диверсійно-розвідуваними групами, в результаті чого загинув один військослужбовець РФ. ФСБ РФ звинуватило Україну в “підготовці терактів в Криму”, а  Президент Росії Володимир Путін заявив, що Українська сторона перешла до терору.

За інформацією, наявною у Головного управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР МО) на півночі окупованого РФ Кримського півострова відбулося збройне зіткнення між військовослужбовцями ЗС РФ і прикордонною службою ФСБ РФ з використанням стрілецької зброї.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ