ОАЕ запустили перший віртуальний тур по марсіанському місту (відео)

0
2861

Об’єднані Арабські Емірати представили своє бачення висадки людей на Марс і запустили віртуальний тур по місту Мудрості (The City of Wisdom), яке на їхню думку і стане першим поселенням на Червоній планеті.

Про це повідомляє видання Futurism.

Після умовного прибуття на Марс, ви опиняєтеся у невеличкому ангарі, де екскурсовод Саід розповідає історію осноєння та життя на Червоній планеті. Згодом глядач опиняється назовні, де спостерігає за будівництвом доріг на Марсі.

У спроектованому місті проживає близько 600 000 жителів. Там вони навчаються, працюють, розвивають архітектуру та досліджують нову для себе планету.

Місто Мудрості – це бачення керівництва ОАЕ того, як виглядатимуть перші роки освоєння Марсу, а саме у 2117 році. Таку дату назвав прем’єр-міністр Об’єднаних Арабських Еміратів Мохаммед ібн Рашид аль-Мактум у своїй офіційній заяві на початку цього року.

Прем’єр-міністр ОАЕ заявив, що країна прикладе максимум зусиль, аби у 2117 році провести першу міжнародну висадку на Марс. ОАЕ планує співпрацювати із технологами та науковцями з усього світу, аби зробити ідею подорожей та проживання на Марсі реальною.

У вересні цього року Офіс медіа в Дубаї оголосив про свій намір створити модель марсіанської колонії в еміратській пустелі. Там вони хочуть розробляти їжу, енергетику та водопостачання, які потім стануть у пригоді першим жителям на Марсі.

Якщо все піде по плану керівництва країни, Об’єднані Арабські емірати вже у 2021 році запустять свій перший зонд для дослідження Червоної планети. З того моменту вони долучаться до великої гонки серед охочих першими зробити крок на Марсі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ