Нова пошта запускає сервіс доставки з США “NP service”

0
5377

Лідер укранского ринку товарних переезень та доставки “Нова пошта” запустила свій новий сервіс “NP service”, який допоможе українцям викупити та доставити товари з більш ніж 100 найпопулярніших американских інтернет-магазинів до дверей вашого будинку або до найлижчого для вас відділення компанії за ціною нижче ринкової та доставкою до України всього за 5 днів з моменту надходження товару на склад у Сполучених Штатах.

 

Щоб скористатится новою послугою не потрібно знати англійської та реєструватися на іноземних сайтах, достатньо лише надати компані посилання на товар, оплатити послуги карткою Visa чи Mastercard, сплативши 7% від вартості товару задля його викупу через сервіс та за доставку. Представники компанії пояснюють це тим, що власники українских карток дуже часто стикаются з проблемами при сплаті коштів Американським магазинам.

“Для українців досі існує штучний бар’єр – більше 40% онлайн-магазинів США, включаючи Amazon і eBay, не приймають платіжні карти, видані вітчизняними банками. NP Shopping бере на себе це питання “, – пояснює директор з розвитку” Нова пошта “Максим Рабинович.

 

Однак, нагадаємо, що якщо вартість ваших покупок буде перевищувати €150 ($165) необхідно оплатити митний збір в розмірі 35% від суми перевищення ліміту. Оплата мита здійснюється після надходження посилки в Україну.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ