Невірно обрана спеціальність – одна з причин молодіжного безробіття – Служба зайнятості

0
2468

Директор Київського міського центру Служби зайнятості Віктор Білич основними причинами безробіття серед молоді назвав неправильно обрану спеціальність, відсутність досвіду роботи та завищені вимоги молоді до майбутнього місця роботи. Про це повідомляє агентство Укрінформ.

«Служба зайнятості вважає одним з пріоритетних завдань роботу з молоддю. Сучасні вимоги працевлаштування ставлять перед молодою людиною непрості завдання: знайти своє місце в нових умовах ринкових відносин, виявляючи високопрофесійні якості, обізнаність інформаційного простору, гнучкість до технологічних змін, бути високорозвиненою людиною та соціально адаптованою», – зазначив Білич.

Він наголосив, що серед молоді, яка перебуває на обліку в районних філіях Київського міського центру зайнятості, близько 90% осіб мають вищу освіту.

Зокрема, на обліку у службі зайнятості станом на 1 травня 2018 року перебуває близько 3 тисячі безробітних осіб віком до 35 років, що становить 32,5% загальної кількості безробітних. Водночас отримують допомогу з безробіття майже 2,5 тисяч осіб.

Так, за останніми опублікованими даними Державної служби статистики України, у середньому за 2016 рік рівень безробіття серед молоді у віці від 15 до 35 років в місті Києві становив 9,6% та перевищив відповідний показник серед всіх вікових груп. Крім цього, рівень безробіття у Києві, за даними Міжнародної організації праці (МОП), в середньому за 2016 рік становив 6,7%.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ