Найбагатші люди світу за день втратили понад $100 млрд

0
2146

Внаслідок обвалу американських фондових ринків у понеділок 500 найбагатших людей світу разом втратили $114 млрд. Про це повідомило видання Bloomberg із посиланням на індекс Bloomberg Billionaires Index (BBI).

Зазначається, що найбільших втрат зазнав Воррен Баффет. За день третя людина в рейтингу найбагатших втратила $5,11 млрд. Друге місце за обсягом втрат зайняв Марк Цукерберг. Його збитки сягнули $3,62 млрд. Очільник Amazon посів третє місце із загальною кількістю втрат $3,26 млрд.

Як відомо, основні фондові індекси США у понеділок впали на 3,8-4,6%. Це вперше за всю історію існування Dow Jones упав аж на 1 500 пунктів до рекордно низької позначки у 24 000 пунктів.

Нагадаємо, що до індексу Dow Jones вносять 30 найбільших компаній США, за ціною яких судять про стабільність усього фондового ринку. Карколомне падіння спричинено стрімким зростанням акцій цих компаній (Apple, Microsoft, ABM, Coca-Cola, McDonalds, Boeing, Visa, Walt Disney та інші). Однак експерти з Bloomberg зазначають, що вартість деяких компаній може бути переоцінена.

“Панікувати не треба ніколи. Просто деякі з цих акцій були дещо переоцінені, в цьому немає сумнівів”, — коментує фінансовий аналітик Метью Чеслок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ