МОЗ скасувало талони на прийом до лікаря та медичні картки для навчальних закладів

0
2410

З 13 березня Міністерство охорони здоров’я скасувало паперові талони на прийом до лікаря. Замість них буде тільки форма “Журнал реєстрації амбулаторних пацієнтів”, де інформація вноситиметься автоматично із записів амбулаторної картки. У лікарнях, де немає комп’ютерів, форму заповнюватимуть у паперовому вигляді.

Про це йдеться на сайті МОЗ.

У повідомленні зазначається, що немає необхідності залишати такі талони, оскільки вони зазвичай просто складалися у коробку, а вся потрібна інформація фіксувалася в амбулаторній картці хворого.

Окрім того, замість регулярного огляду здорових людей, тепер проводитимуться скринінгові огляди за групами ризику. Серед нововведень є також від книги викликів лікаря додому. Замість цього лікар просто надаватиме інформацію про кількість звернень та кількість пацієнтів. Лікар та пацієнт матимуть контакти один одного, аби зв’язуватися напряму та визначати, необхідно викликати лікаря додому чи ні.

Також тепер не потрібна буде медкартка для дитячих садків та школи. Не буде і студентських медкарток – лише загальна амбулаторна картка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ