MasterCard збільшив свій квартальний прибуток на 21%

0
2624

У MasterСard розповіли про збільшення свого квартального прибутку на 21%. Причиною росту стало те, що клієнти витрачали більше грошей, а сама компанія збільшила свій сегмент на ринку інших платіжних каналів.  Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на повідомлення MasterCard.

Прибуток компанії виріс до $1.43 млрд. з $1.18 млрд. у вересні. Загальна вартість міжнародних транзакцій зросла на 11% до $1.35 трлн. Маючи величезний іноземний бізнес, у MasterCard зазначили, що великий приріст компанія отримала за рахунок споживчих витрат за межами США. Загальна кількість транзакцій, здійснених власниками карток за кордоном, зросла на 15.1% у національній валюті.

У прес-релізі про щоквартальний звіт генеральний директор MasterCard Аджай Банга заявив, що прибуток компанії є наслідком постійного зміцнення та розширення відносин із партнерами та клієнтами. “Світ стає тіснішим і ми фокусуємося на безпеці. Наші інвестиції у такі технології, як біометричні, ключі доступу, шифрування та штучний інтелект роблять наших клієнтів та їхні транзакції захищеними”, – каже Аджай Банга.

У липні компанія MasterCard заявила про купівлю контрольного пакету акцій британської компанії цифрових платежів Vocalink. Остання система забезпечує 90% виплат зарплатні, а також 70% усіх оплат комунальних послуг у Великій Британії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ